Masc lecznicza

Aż do 8 godzin ulgi w oddychaniu dla spokojnego snu. Preparat zostawić na kilka godzin, można na całą noc. Przed nas-tępną aplikacją zrobić kilkugodzinną przerwę. Podrażnienia lub reakcje alergiczne są zwykle łagodne i występują rzadko. Olejek eukaliptusowy i olejek terpentynowy działają pobudzająco na wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych, pobudzając odkrztuszanie.

Aż do 8 godzin ulgi w oddychaniu dla spokojnego snu. Wskazania Vicks VapoRub zawiera jako składniki czynne: kamforę, olejek eukaliptusowy, levomentol, olejek terpentynowy, które łagodzą Masc lecznicza górnych dróg oddechowych w katarze. Mentol i kamfora łagodzą obrzęk śluzówek małżowin nosowych oraz łagodzą kaszel poprzez działanie łagodnie znieczulające. Olejek eukaliptusowy i olejek terpentynowy działają pobudzająco na wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych, pobudzając odkrztuszanie. Przeciwwskazania Nie należy stosować leku Vicks VapoRub: jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; na uszkodzoną skórę, skaleczenia i błony śluzowe; jeśli pacjent cierpi na czynną astmę oskrzelową i inne choroby dróg oddechowych oraz stwierdzono u niego nadwrażliwość dróg oddechowych; u dzieci poniżej 5 roku życia.

Produkt przeznaczony nakładania na skórę o działaniu ochronnym, zmiękczającym i relaksacyjnym. Wskazania do stosowania: Wskazania do stosowania: Leczenie miejscowe: bólu mięśni i stawów po urazach stłuczenia, zwichnięcia, naderwania itp.

Masc lecznicza

Stadiopastę należy nałożyć na skórę w ilości zależnej od rozmiaru kontuzjowanego miejsca warstwę ok. Kontuzjowaną część ciała z naniesionym preparatem Masc lecznicza zawi-nąć delikatnie spożywczą folią przezroczystą, w celu zapewnienia lepszej absorpcji składników naturalnych przez skórę, oraz w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem ubrania, pościeli itp.

Masc lecznicza

Preparat zostawić na kilka godzin, można na całą noc. Przed nas-tępną aplikacją zrobić kilkugodzinną przerwę.

Masc lecznicza

Zabieg można powtarzać w miarę potrzeb. Poprawa może być odczuwalna, widoczna krwiaki, zasinienia po 3- 4 aplikacjach Stadiopasty. Świetnym rozwiązaniem jest połączenie Stadiopasty w zastosowaniu na zmianę z kremem regenerującym BI-ALLktóry znajduje się poniżej.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności Kraj wysyłki:.